nawigacja


jesteś tu

Michał Ogiegło : Radny Miasta Wadowice


Imię i Nazwisko:
Michał Ogiegło

Data i Miejsce Urodzin:
?

Przynależność Polityczna:


ocena

 • komentarze:     0
 • zdjęcia:              0
 • video:                 0
 • sexy:                   -
 0  

lubię to


zobacz też


ostatnie opinie

 • Barbara Kaczmarek

  henryk, nie udawaj kogoś innego, masz ten sam niewybredny język, co niegdyś w informacjach, które mieliśmy w skrzynkach na listy, a których twórcą był właśnie pan w., poza tym,nie o błędy jako błędy chodzi, a o to, że to właśnie one zdradzają autora, a raczej autorów,chyba już można pisać, tysięcy wpisów na tej stronie. Przecież nikt głupi nie jest, poza tym słowa pod adresem i wójta i nas wyborców( naiwni, głupi, miernoty) są od dawna na ustach właśnie pana w. i jego rodziny, nawet nie potrafią ci ludzie zachować odrobiny klasy, wszyscy dla nich to właśnie głupi itp., ale to sobie wystawiają ocenę tymi określeniami.No i niestety, to prawda, że mówi o nich cała gmina, wstydzilibyście się za to, co zrobiliście w tej kampanii. Głupi ne jestem, naiwny też nie,dla tej kandydatki tylko 1,ale powodzenia życzę, bo nie mam w sobie tak zapiekłej nienawiści ja ludzie, którzy oczernili publicznie wójta.
 • Barbara Kaczmarek

  Panie w. , znowu się dałeś złapać, miernoty..to twoje i twojej żony i córki określenie, zbyt często je wypowiadacie o wyborcach wójta ludzie mili i dajecie się po tym łatwo rozpoznać. Poza tym ta agresja w słowach i obrażanie innych, to podobne właśnie do ciebie w. Właśnie dlatego, że nie lubię być obrażany przez ekipę kontrkandydata mojego faworyta, i to tak arognacko obrazany i niesprawiedliwie, daję 1 pani Kaczmarek. Ja nikogo nie obrazam i nie ma przyjemnosci był obrażany przez ludzi nasyconych agresją.
 • Zdzisław Rembisz

  A określenie pan w. cię obraża??, a dlaczego?, to już wiesz, że to taki podły człowiek??, ps. jesteś panem w. albo którymś z jego domowników, a to,że piszesz o tym jasno na to wskazuje. Piszesz w. dalej, bo nie umiesz się powstrzymać i tyle. Nie udało ci się też udać tutaj, że ty to nie ty. za duzo złego zrobiłeś człowieku ostatnimi i nie tylko ostatnimi zresztą czasy.Teraz próbujesz stworzyć pozornie normalną krytykę, ale dalej jednak nie możesz wyzbyć się pewnch charakterytycznych dla ciebie określeń na temat wójta.
 • Zdzisław Rembisz

  a niechby został sobie wójtem w Koziej Wólce albo w Pacanowie byle nie u nas ,bo taki dyletant to katastrofa jest ,i najwyższy czas pożegnać tego pana
 • Barbara Kaczmarek

  Pani Barbaro, nie tylko Ustronie i jakieś chorobliwie zawistne miernoty mieszkają w tej gminie, są też normalni i zwyczajni ludzie w wielu małych, zaniedbanych, wioskach, to są zwykli, obywatele tej gminy, ludzie którzy liczą na Panią i Pani wsparcie jak zostanie Pani wójtem.Będziemy głosować na Panią ! :)
© 2009-14 nasz-polityk.pl
Serwis Nasz-Polityk.pl nie jest odpowiedzialny za treści, zdjęcia lub filmy wideo zamieszczone przez internautów.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
O Stronie | Wskazówki | Kontakt | Regulamin