nawigacja


jesteś tu

Michał Ogiegło : Radny Miasta Wadowice


Imię i Nazwisko:
Michał Ogiegło

Data i Miejsce Urodzin:
?

Przynależność Polityczna:


ocena

 • komentarze:     0
 • zdjęcia:              0
 • video:                 0
 • sexy:                   -
 0  

lubię to


zobacz też


ostatnie opinie

 • Marek Telenda

  do mojego imiennika, która nie odpuszcza w pracy twórczej pt. kopiuję,przerabiam i wklejam - cha cha cha droga pani g. pseudo v. z kompanami r., k., i k. by the way, imienniku niedrogi, błędy ortograficzne to twoja specjalność a przyganiasz innym jak przysłowiowy kocioł garnkowi
 • Zdzisław Rembisz

  praca twórcza pt.kopiuję, przerabiam i wklejam mojego dzielnego imiennika trwa.., pracuj dalej pani g. pseudo v.
 • Zdzisław Rembisz

  Praca twórcza pt.kopiuję, przerabiam i wklejam mojego dzielnego imiennika trwa.., pracuj dalej panie w. z Grotnik.
 • Marek Telenda

  do mojego imiennika, który nie odpuszcza w pracy twórczej pt. kopiuję,przerabiam i wklejam - ha ha ha drogi Panie w. z Grotnik.
 • Barbara Kaczmarek

  Kopiuj mnie dalej panie w. z Grotnik, dodam na marginesie, że nie wiesz dalej kim jestem, a to największa dla mnie radocha, celujesz w osoby, które i wiem to z gminnych opowieści, nigdy nie darzyłeś sympatią, byłem już Kominiakiem, Rembiszem, jakąś panią g.teraz jestem, panem Telendą, panem Andrzejem, wiesz o czym to świadczy, że sądzisz, że oceniają Cię krytycznie tylko ci ludzie, którym ostatnimi laty dopiekłeś i z których sukcesami nie potrafisz żyć, zżera Cię zawiść, przeradzająca się od dawna w nienawiść, nie może dotrzeć do Ciebie, że mnie polityka nie interesuje za bardzo, za to bardzo mnie zniesmaczył ten atak Twój i Twojej rodziny na p.Rembisza w kampanii wyborczej. Powiem Ci więcej, panią Kaczmarek obserwuję i choć nie jest i nie była moją ulubienicą, to mogę śmiało powiedzieć, że radzi sobie nieźle, sądzę ,że lepiej niż, gdy była przewodniczącą rady gminy, a to pewnie dlatego, że teraz jest po innej stronie barykady i ciąży na niej inna odpowiedzialność, poza tym jest i będzie rozliczana jak urzędujący wójt gminy, a to wielka odpowiedzialność!Celując w tyle osób potwierdzasz tylko to, co wiem jako Twój kolega sprzed lat, kolega z pracy, że nie jesteś człowiekiem lubianym, człowiekiem do którego ludzie mają szacunek, całe życie intrygujesz, nastawiasz ludzi przeciwko sobie, kłamiesz, oszukujesz, sądzę,że wszystkie te osoby, które tu wymieniasz, to osoby, które nie raz, nie dwa, udowodniły Ci Twoją kłamliwą i podłą naturę, interesowną do granic wytrzymałości, Ty tylko, bo tak Ci wygodnie i żeby inni myśleli inaczej, to wszystko upolityczniłeś i próbowałeś wmówić ludziom, że jesteś umęczony przez władzę, ta władza taka zła, a Ty dobry, wspaniały dla ludzi, jaki Ty jesteś dobry dla ludzi, niech świadczą o tym Twoje sprzed lat wyroki za malwersacje.
© 2009-14 nasz-polityk.pl
Serwis Nasz-Polityk.pl nie jest odpowiedzialny za treści, zdjęcia lub filmy wideo zamieszczone przez internautów.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
O Stronie | Wskazówki | Kontakt | Regulamin